+48 786 010 878
Gdynia, Sopot, Gdańsk
kontakt@hannatomaszewska.pl

O mnie


Psychologia jest moją pasją i kocham to co robię. Jestem absolwentką psychologii Sanktpetersburskiego Instytutu Zagranicznych Kontaktów, Ekonomiki i Prawa, Europejskiej Akademii Psychologii Integracyjnej. Tematem mojej pracy dyplomowej były "Przejawy przemocy w programach telewizyjnych, a reakcje dzieci w sytuacjach frustracyjnych". Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu coachingu w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu (coach: biznes, live, sport). Jestem psychoterapeutą w specjalności terapii rodzin i uzależnień - Studium Psychologii i Psychoterapii w Warszawie.

Ukończyłam również wiele kursów i szkoleń zwiększających moje kompetencje psychologiczne: Racjonalna Terapia Zachowań; NLP; Hipnoza i Hipnoterapia jako Psychoterapia Psychoanalityczna; Psychografologia, Psychorysunek, Analiza Snów, Analiza Transakcyjna.

Znalazłam się w czołówce kadry wykładowców i psychoterapeutów Instytutu Psychologii Stosowanej, co zawdzięczam swojemu doświadczeniu i kompetencjom. Prowadziłam wykłady i warsztaty dla przyszłych psychoterapeutów: trening asertywności, kontrolowanie emocji, zarządzanie stresem, empatia, kompetencje społeczne, mechanizmy manipulacji, konformizm, kształtowanie samooceny, zarządzanie czasem, mechanizmy motywacji. Prowadziłam również warsztaty: wewnętrzne dziecko, trening interpersonalny i intrapsychiczny.

Jako Coach Wielkopolskigo Stowarzyszenia Coachingu zajmuję się wspieraniem w znalezieniu odpowiedniej ścieżki kariery - prowadzeniem wykładów, indywidualnych i grupowych sesji coachingowych; doradztwem zawodowym, którego celem jest pomoc w odnalezieniu optymalnej ścieżki rozwoju; problematyką ogólno-biznesową.

W obszarze działalności terapeutycznej specjalizuję się w zaburzeniach nerwicowych związanych ze stresem, zaburzeniach lękowych, zaburzeniach depresyjnych, zaburzeniach odżywiania się, bezsenności, fobiach, uzależnianieach (alkohol, nikotyna, internet), traumie, problemach osobowości oraz problemach wychowawczych.

Psychoterapia Indywidualna & Coaching


Moim celem jest stworzenie wygodnego i bezpiecznego miejsca, w którym będziemy pracować nad osiągnięciem celów.

Absolwentka psychologii Sanktpetersburskiego Instytutu Zagranicznych Kontaktów, Ekonomiki i Prawa, Europejskiej Akademii Psychologii Integracyjnej oraz studiów podyplomowych z zakresu coachingu w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Wykładowca Instytutu Psychologii Stosowanej.

Hanna Tomaszewska
Psycholog

Jak mogę Ci pomóc?

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem w diagnozie psychologicznej, psychoterapii osób dorosłych i młodzieży oraz interwencji w kryzysie.

Relacje

Terapia, która pomaga stworzyć fundament dla zdrowych relacji.

Zdrowie Mentalne

Popraw swoją koncentrację, rozładuj stres i niepokój oraz rozwijaj kreatywność.

Uczucia

Osiągnij wyższy poziom dobrego samopoczucia i umiejętności radzenia sobie z emocjami.

Konflikty

Nieoceniony wgląd w wiedzę na temat zmniejszania konfliktu w związku.

Medytacja

Dowiedz się, jak radzić sobie z trudnymi emocjami i uczuciami za pomocą zdrowych strategii.

Depresja

Jeżeli Twoja depresja nie pozwala Ci żyć w pełni, zgłoś się po pomoc.

Manipulacje

Zrozum jak wyznaczyć własne granice, żeby nie być manipulowanym przez innych.

RELAKS

Skup uwagę na spokoju i zwiększ swoją osobistą świadomość.